V květnu každý den od 9:00 do 18:00 a o víkendu do 19:00!!
Nový Frkův
autopark
Součástí vlčí dílny jsou čtyři elektroautíčka.
Více informací

KDY?

Květen:
Po - Čt 9:00 - 18:00
Pá - Ne 9:00 - 19:00

KDE?

Čeladná 984 v Beskydech

od Restaurace Na Rozcestí směr Podolánky naproti dřevěným chatkám Cyrilka. Mapa

ZA KOLIK?

250 Kč/20 min

Otevírací doba

Květen:

Po-Čt   9:00 – 18:00

Pá – Ne   9:00-19:00

NOVÝ

Frkův
Autopark

Náš Bobotým se rozrostl o nové kamarády, kterým je vlk Frk a jeho nezbedná malá vlčata. Tato vlčí parta se od května stará o zcela nový zábavní autopark, který se nachází hned vedle našeho parkoviště. Součástí vlčí dílny jsou čtyři elektroautíčka značky Land Rover s velkým výkonem a nízkou rychlostí pro bezpečnost vašich dětí.

Akce a novinky

V BoboParku se stále něco děje… Každou chvíli nové akce a speciální programy.

Květnové akce v Boboparku

Na květnové soboty jsme si pro vás připravili doprovodný program, který zajistí ještě více zábavy pro vaše děti. Můžete si

FRKŮV AUTOPARK

Od května jsme otevřeli zcela nový autopark s elektroautíčky Land Rover. Přijďte s dětmi vyzkoušet tuto jedinečnou atrakci v srdci Beskyd. Pro bezpečí

Elektroautíčka jsou určená pro děti ve věku od 3 do 10 let s možností staršího doprovodu přímo v autíčku nebo chůzí vedle auta. Pomocí systému START-STOP je možné autíčko kdykoli dálkově zastavit, což zajišťuje bezpečnost i těch nejmenších dětí. Dráha pro elektroautíčka, která je dlouhá téměř 400 m, čítá zatáčky, kopce, brod přes potokmosty a náš vlčí tým ji střeží, jako oko v hlavě.

Naše Frkova parta už se na vás všechny moc těší a snad nevymyslí hned nějakou vlčí lumpárnu 😊

Za kolik?

250 Kč / 20 min

Vstupné je možné zakoupit v pokladně u parkoviště
(platba možná kartou i v hotovosti)

Buffet

Stavte se na kafe. Nebo na něco dobrého do bříška, třeba na skvělou pizzu nebo párek v rohlíku. Točíme zmrzku, limču nebo pivko.

Od června 2024

– mega trampolína
– kuličková dráha
– balanční balóny zabudované v zemi
– obří bublifuky
– velké zastřešené kostkoviště
– posezení a možnost lehkého občerstvení

Stylový buffet + relax

– pizza, triangles, párek v rohlíku…
– zdravá točená UGO zmrzka 🍦 pro všechny
– točená limča 🥤 a pivo 🍺 pro táty
– kafíčko ☕ a bublinky 🥂 pro mámy
– lívance koláče 
– odpočinek v  relax zóně 
– příjemné posezení ve stínu pod slunečníkem nebo naopak na sluníčku na tribuně s výhledem
– procházka lesem 🌲

Kontakt

BoboPark Čeladná – Moravskoslezský kraj – Beskydy

Čeladná 984
od Restaurace Na Rozcestí směr Podolánky naproti dřevěným chatám Cyrilka. Mapa

Vy se ptáte, veverka Ferka odpovídá…

Časté dotazy

Připravujeme

​Lanopark Čeladná je lanová dráha na stromech v přilehlém lese v centru Boboffky. Jedná se prolézání přes různé překážky umístěné nad zemí. Pro tvé bezpečí jsi po celou dobu dvojitě jištěn. Vybrat si můžeš ze čtyř tras s různou úrovní náročnosti.

Že váháš ☺ Je třeba se nadýchat zdravého čistého vzduchu z hor a podpořit imunitu. V zimě to je teprve ffičák, ale neboj, přibrzdíš si sám, jak potřebuješ. Neffičíme jedině při sněhové kalamitě, ale to ti dáme na webu vždycky vědět.

Všichni od tří let kdo mají chuť si zařádit a zažít skutečné dobrodružství. Boby jsou pro dva jezdce. Do svých osmi let musíš mít u sebe staršího bráchu, ségru nebo dospěláka co bude brzdit za tebe.

Moc se těšíme na otevření a tak chvátáme, abychom to všechno pro Tebe k prvnímu máji připravili.

Bydlíme na Čeladné. Beskydy ve Slezsku určitě znáš. Kousek je město Frýdek-Místek, Rožnov nebo Frenštát pod Radhoštěm a na Čeladnou jako bys kamenem dohodil. Na Čeladné u Restaurace Na Rozcestí odbočíš na Podolánky a navigační cedule tě pohodlně dovedou až na parkoviště. Cedule pro pěší povedou tvé kroky od parkoviště až k nám – přes most nebo dobrodružnou cestou přes řeku.

Pěšky od vlaku nebo z centra Čeladné se dostaneš po chodníku nebo romantickou stezkou podél řeky Čeladenky. Nebo také autobusem.

K zábavě pro partu kolegů nebo kámošů je doslova stvořená. Vyzývá k zábavě a závodům. Průběžně se můžete bohatě občerstvovat z lahůdek v našem Buffetu.

My jsme medvěd Bobo, zajíc Fofo a veverka Ferka – žijící hrdinové v Beskydech. Jsme velcí kámoši a pořád vymýšlíme nějakou zábavu. Máme prošoupaná kolena a lokty, jak si pořád někde hrajeme.

Bobo jsem já, ten s větším bříškem, který malého Fofa chráním, když je třeba, mámhromadu dobrých nápadů a velkou chuť k jídlu.

Fofo jsem já, ten ušatější, ničeho se nebojím, skočil bych rovnýma nohama snad do každé akce, jsem fakt rychlý a pořád se směju.

Nejmladším benjamínkem jsem já, veverka Fferka. Jsem mrštná, rychlá a pořád skáču jako míč.

Jasná páka! Mávají na tebe už od parkoviště, nedočkavě čekají až tě uvítají a móóóc se na tebe těší ☺

V novém buffetu máme plno dobrot! Když máš velký hlad, máme kuřecí dobroty ze zdravého irského masa z farem. Na malou svačinku si dej třeba hranolky s kopcem kečupu, smažené sýrové kousky nebo třeba hot dog pro táty a dědy. Když tě honí mlsná, vyzkoušej naši specialitu: sladké smažené bramborové nočky s nugátem nebo lívanečky s hordou šlehačky.
Máme i tekutiny na zahřátí či ochlazení. Přijď ochutnat! Milá obsluha s úsměvem je tady pro tebe.